Big Bang, Kreuziger pójdzie na wycieczkę w ich lokalizacji. Wierzy w dziesiątce

Roman Kreuzigrovi Tour de France krosnach ogromne szanse. Po kolejnej doskonałej wydajności w 8. etapie, który zakończył na piątym miejscu ogólnie na 12. szczebel na kierownika Chris Frooma traci tylko 34 sekund są zmienionej strategii jego Tinkoff zespół i czeski zawodnik będzie dążyć do jak najlepszej pozycji w klasyfikacji generalnej. Dla Kreuzigra jest okazją, aby naśladować ich najlepszy rok w 2013 roku, kiedy zajął piąte miejsce w Tour.

Po trzech dni na Tour de France powtarzany jeden wcześniej niespotykaną sytuacją.Roman Kreuziger fajne pedały z najlepszymi, natomiast Alberto Contador wyeliminowane i dojazdy ze stratą.

W środku tej sytuacji spowodowało słowa alarm w sprawie kryzysu w ich zespół Tinkoff i wywiadów, po którym następuje podniesiony palec wskazujący w kierunku Domestik Czeskiej : że nie zrobi, trzeba Contador więcej pomocy

Dzisiejsze ton miał zupełnie inny

„my po nasz wywiad z Albertem i dyrektora sportowego wyraźnie podane, że jeśli ja.. czuł się dobrze i on (Contador) nie, tak, że mogę tam pozostać. To nie było nic przeciwko wytycznych, to wyjaśniono wcześniej, że tam może być. Z tym, zobaczymy co się stanie. Alberto będzie próbował walczyć, ale oczywiście klasyfikacji generalnej staje się coraz trudniejsze dla niego.To będzie bardziej scenie w Alpach „, powiedział Roman Kreuziger.

Oficjalnie zatem przyjmuje rolę lidera w klasyfikacji generalnej, która była w stabilnym Olega Tiňkova daleko Contador. . Lider, którego inni pomogą

Jeszcze przed etapem, a zarazem najtrudniejszy na tegorocznym Tour, kolejny raport Domestik Contadorovy Rafal Majka donosi: „Liderzy mają dwa, Alberta i Roman” Po czterech godzinach pirenejski trud było trochę inaczej

nawet Contador przyznaje. perspektywy kolega są znacznie lepsze niż jego. Hiszpan jest obecnie traci żółtą koszulkę przez ponad trzy minuty i wyraźnie nie jest w postaci dwóch ciężkich wypadków i urazów.

„Zrobiłem, co mogłem. Musimy porozmawiać w zespole o przyszłości, ponieważ Roman Kreuziger jest zbudowany w celu lepszego niż ja.To straszne źle dwa razy tej jesieni i stracić dużo czasu. To jest jazda na rowerze, niebezpieczeństwo jest wszędzie. Wierz mi, zrobiłem co mogłem, „żalił wykończenie upadły ulubiony Contador.

Kreuziger był Tour de France trzykrotnie w pierwszej dziesiątce ogólnego iw podobnej lokalizacji i ma nadzieję, że ten rok. Wierzysz, nosi jersey mistrz, jest w formie.

„Jutro (niedziela) to kolejny trudny etap, w którym wszystko może się zdarzyć. I skupić się na tym, aby wrócić do tego, co zawsze robiliśmy, że starałem się być z góry i może muszę walczyć o pierwszej dziesiątce, co może być prawdziwe. Nie mogę się doczekać i zobaczyć jak to działa w kolejnych etapach „, powiedział kolarz.