Bystrzyca wygrał w Nitrze, trzypunktowy Hvila

Nitra – Po ostrożnym wprowadzenie poprawie tempa bramki gra wyrównawczym. W 4 minucie bramkarz Fedor Nitra poszedł Cebáková strzał przed odkryte heizer, który otworzył wynik blisko. Może na dwie minuty Fojtík że jego miły indywidualne działania nedoviedol do końca żelu.

12 min pierwszych gości stabilizacji Durak prawdopodobieństwo, że przeciwdziałać późniejszej kontra. Krížna przechodzą jokily znalazł nienadzorowanej Hvila który przezwyciężył Fedory.

W 25. minucie miała piękny penetrację FIN Jokila, ale dodał Trzeci gol gości , O smaku, który odgrywa pierwszych gości formacyjne mogą rozwijać obiecujące możliwości w 30 minucie, ale one nie są brane za karanie krajowy Mašlonka.Jego trudny strzał z prawej strony znalazł Chorošun w siatkę. W 33 minucie, jednak goście szybko odzyskać dvojgólovým prowadzenie. Jokila niebieska linia sprytnie czekał na odpowiedni moment, aby strzelać, zrobił dobrze. Po zakończeniu eksperymentu 1: 3 Pod koniec drugiego okresu nawet wziąć zraszaczy szansa 35 minut na Cebáka 39 min.

Po kolejnych 42 minutach przerwy w nalotu przed jednym z dwóch gości Grman udało się zdobyć do 49 minut nie zmieni w oddzielnym uciec krajowy Garip Saliji. W trakcie meczu grał tylko na zewnątrz. Ciekawe szanse były niskie, a także dlatego, że wynik już nie uległ zmianie.

HC Bratysława – HC’05 Bańska Bystrzyca 1: 3 (0: 2, 1: 1 0 0) Cele: 31-tyMašlonka (Hamrák, Gurčík) – 4 Heizer (Cebák, Hvila) 12 Hvila (Jokila M. Grman) 33. Jokila (Hvila M. Grman) hotele Kary: 6: 3 na 2 minuty, moc i odgrywa rozcieńczenie: 0: 0, ustalono: Lokšík, Müllner – tours, P. Šefčík 1723 widzowie

Bratysława I. Fedor – Rais, Durak, M. Bača, Gurčík, Ordzovenský, Kružík, K. Grman, Arvay – Kropáč, kubki, G. Saliji – Martin Segľa, kaczka, Fojtík – H. Ručkay, Hamrák, Mašlonka – Šumichrast, Ben Piačka

Bańskiej Bystrzycy Chorošun – M. Grman, Kubka usta Cebák, Bambúch, świnka, Ben Brňák – T. Hričina, Jokila, Hvila – Kristoffersson, Heizer, Kútny – Marcinek, Češík, M. Kokavec – Matousek, M.Nemček, Lamper

Karol Kolečáni (trener Nitra): „Bańska Bystrzyca umocniła dyżurów i przyniósł nawet taką moc Jeśli chcemy osiągnąć sukces, każdy nasz zawodnik musi grać na swoich granicach.. zrobiliśmy dużo indywidualnych błędów i mają dwa pierwsze ich przeciwnikiem karane. Potem było już cierpi na naszej stronie. ”

Milan Staš (trener od Bańskiej Bystrzycy). „Podstawą naszego zwycięstwa położyliśmy już w pierwszym okresie, gdy daliśmy dwa cele Odtąd staraliśmy kontrolować rozwój, który również zrobił dobrze. celem krajowego, zareagowaliśmy szybko iw trakcie gry, my UMNO kontrolowaliśmy grę i mecz ostatecznie przeciągnięty do zwycięskiego końca.W trzeciej części, nie używać kilka okazji, które możemy spalić na panewce „.