Gaborik chciał mieć Montreal, strzelec musi Detroit

Bratysława. Sytuacja wokół Mariana Gáboríka może być jeszcze bardziej interesująca. Słowacki hokeista imponował Playoff, który był z czternastu bramek królem strzelców, to nadal zalicza się do elity.

natychmiast odrywając Los Angeles po sezonie zaproponował kontrakt na piętnaście milionów dolarów za trzy lata. Trenčan miałoby zagrozić jego poprzedniej umowy, który zarobił średnio dwa i pół miliona więcej na.

Dla Królów mówi zespół Gaborik pasuje idealnie. Lubi ciepły klimat Kalifornii i wielokrotnie podkreślał, że kabina jest świetna atmosfera.

Spekulowano, że więcej pieniędzy klub zapamiętanych jeżeli umarzane z mocy kontraktu długoterminowego Mika Richardsa. Centralny krzywo playoff najlepiej.Padł aż do czwartego ataku, ale w LA z nim nadal liczone. „Mike przyznał, że nie gra dobrze. To musi być dużo lepiej przygotowany. Wierzę mu, „powiedział menedżer Los Angeles Times Dean Lombardi. Więcej może zaoferować głównie słabsze

Gaborik był w rozmowach z dziennikarzami ostrożny. Powiedział, że naprawdę podobał się klub, ale w szczególności do przedłużenia zakresie współpracy.

„Jeśli chcesz zachować Gáborík powinien oferować nieco lepszy kontrakt”, pisze cbbsports.com.

„środek Gaborik pewnością znaleźć szereg argumentów dlaczego miałby zarobić więcej pieniędzy. Podobnie klub, ale nie mogę powiedzieć dlaczego.Ważnym faktem jest to, że on był w Los Angeles podoba, „powiedział przedstawiciel MSP Peter niewierność.

Można założyć, że więcej pieniędzy na kolejne lata mogą Słowacja oferuje głównie klub, szanse Pucharu Stanley nie są tak wyraźne, jak w przypadku Los Angeles.

A silniejsza będzie oferował pierwszy kontrakt na rok lub dwa. Pod koniec marca, kiedy Gáborík loty z Columbus do LA dla niego bardziej zainteresowane w utrzymaniu Montreal. Canadiens wreszcie Thomasa Vaneka. Jednak będzie to pierwszy od lipca wolny agent. Shooter brakowało Detroit

A dokładniej zainteresowany o Gáboríka będzie rozwijać w ciągu najbliższych kilku dni. Może to być, na przykład Detroit, co znacznie zaprzepaścił cały sezon strzelców.Red Wings miał nikt tridsaťgólového napastnik i ponad dwadzieścia goli tylko dał Gustav Nyquist.

Wydajność została również dotknięte licznymi urazami, ale w słynnym klubie na pewno pomyśleć o wzmocnieniu. Po zakończeniu sezonu, postanowili nie przedłużać umowy z kilkoma weteranami prowadzonych przez Todd Bertuzzi i Szwed Mikael Samuelsson.

Red Wings nie zostały jeszcze podpisane kwartet piłkarzy, prowadzony przez rezerwowego bramkarza Gustavsson Tomas Tatar. Zaletą jest to, że sufity są dostępne dziewiętnaście milionów dolarów. Oznacza to, że mogą one być dostępne dla kopii zapasowej siedem milionów dolarów rocznie.