Haas Federer zaskoczony i wzruszony około 150 miejsc siedzących

L Urodzony: 03 kwietnia 1978

L Największe osiągnięcia: w 2002 roku znalazła się na drugim miejscu w rankingu, został striebo olimpiadę w Sydney, wygrywając 13 turniejów, trzy były w półfinale Australian Open i raz na Wimbledonie.

Bratysława. Pierwszy porzuca prawe ramię i biodro. W turniejach pojawiła się tylko sporadycznie i sugerują, że Tommy Haas przed fani pojawiają się tylko na Turnieju Weteranów.

Tridsaťštyriročný niemieckim, jednak postanowił kontynuować karierę. Ze względów zdrowotnych występach ograniczony do dziesięciu turniejów Wielkiego Szlema i innych zdarzeń, które mają pierwszeństwo twarda i ulubionego trawy.

Trzy razy półfinalistą Australian Open na siebie ponownie zwrócił uwagę w ubiegłym roku w US Open, gdzie uhral trzeciej rundzie.Taki sam wynik jest w stanie także Roland Garros.

dobre wyniki zachęca Haas, który potwierdził doskonałe wyniki w Lipsk, Niemcy. Przed własnymi fanami w stanie odrzucić poprzedni mistrz Tomas Berdych z Philipp Kohlschreiber w finale i to nie powstrzymało Roger Federer wspinał się w dwóch setach.

„Jestem mile zaskoczony gier Tommy’ego. Wyraźnie zasłużył na zwycięstwo. Jestem bardzo zadowolony, aby móc leczyć się od wszelkich urazów i wciąż ma najlepsze „On przyjaciela szwajcarski tenisista.

„To trwało długo, aż wróciłem do takiego poziomu.To miłe uczucie, że mogę wygrać turniej i na bardziej zaawansowanym wieku „, dodał z uśmiechem Haas, dla którego był to trzynasty tytuł w karierze.

Obie tenisistki objął drużynę do finału turnieju tenisowego po raz pierwszy dwudziestolecie rozgrywany przez dwóch graczy, którzy mają więcej niż trzydzieści lat. Sezon rozpoczął dwieście

Doświadczony weteran było dziesięć lat temu, drugi gracz na świecie. Ten sezon rozpoczął jako dwustu.


Ale już przeniósł się do 49. miejscu.

Haas pomimo licznych urazów i wysoki wiek tenis nie powstrzyma. „Byłoby wspaniale, wykończenie zwycięstwo kariery Roger, ale nie jestem psychicznie przygotowany na to. Stále tenis miłość „.

Haas chciałby zaskoczyć i Wimbledon, gdzie dostał trzy lata temu w półfinale.

Opisane produkty kupisz w sklepie – www.BabyMeble.pl