Jak wybrać poduszkę?

Jak wybrać poduszkę?
O tym, jak ważne jest, aby dobrze wypocząć podczas snu, że wszystko wiedzą. Nie mamy wątpliwości, że jakość materac – nie jest kaprysem, lecz żywotną koniecznością Banaby PL. Jednocześnie niewielu ludzi myśli o znaczeniu takich akcesoriów, jak na poduszce. I na próżno!

681011005
Pomyśl o tym, by kupić samochód z trzema kołami, bez możliwości uzupełnienia go czwarty? Jest mało prawdopodobne, ponieważ w tym przypadku, gdy urządzenie nie jest w stanie pełnić swoją funkcję klucza. To samo dzieje się, gdy zdecydujemy się kupić materac w Kijowie i uzupełniać jego wysokiej jakości poduszki. W tym przypadku, pożyteczne właściwości materaca występuje tylko w 80%.
Jak wybrać poduszkę, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie zdrowy i spokojny sen?
Pierwszą rzeczą, aby pamiętać – nie ma dobrych lub złych poduszki, poduszki nieprawidłowo wybrana. Każdy człowiek jest inny, a co jest dobre dla jednego, drugi może być nie do przyjęcia.
Worki różnią się kształtem, wzrostu twardości i rodzaju napełniacza. Przy wyborze tych parametrów należy kierować się takimi czynnikami jak płeć, wiek, szerokość Banaby PL barków, preferowanej pozycji podczas snu, sztywność materaca.
Postać poduszki. Poduszki mogą mieć klasyczny kształt, czyli prostokątne / kwadratowe lub tzw anatomiczny kształt – z rolek podsheynymi. Jeśli śpisz na boku, można zbliżyć się do podkładki z grzbietami o różnych wysokościach, jeśli Powrót – klasyczną formę. Plac poduszki przez długi czas w przeszłości. Specjaliści w dziedzinie ortopedii 1 głosie Oświadczam, że poduszka nie powinna spaść poniżej ramion. Powinien on wspierać głowy i kręgosłupa szyjnego.
Wysokość poduszki. Jeśli wolisz spać na boku, wysokość poduszki powinna odpowiadać szerokości ramion. Aby dowiedzieć się szerokość barków, ze środków linijki lub taśmy trzeba zmierzyć odcinek od podstawy szyi punktu do punktu ramieniu. Kiedy osoba śpi na plecach lub na brzuchu Banaby PL, on potrzebuje mniejszą poduszkę niż podczas spania na ich stronach. Również poduszki dla mężczyzn jest wyższy niż w przypadku kobiet. Spać na plecach wysokość poduszki pasuje 8-10sm. Dla tych, którzy wolą spać na plecach i na boku, wysokość poduszki zalecane przez 10-13sm Dla tych, którzy lubią spać na boku poduszki będzie odpowiadał wysokości 10-14sm Jeśli spać na brzuchu, wybierz najniższe modele od 6 do 8 cm.