Jeden z najlepszych meczów w moim życiu, chwalił Benitez

Wielki pojedynek wczoraj zaproponował Superpuchar Włoch, w którym był kilka razy blisko Juventus triumfu, ale w końcu trofeum cieszyć Neapol. Joy miała zwłaszcza jej trener Rafael Benítez, który niedawno skrytykowany z powodu niezadowalających wyników w konkursie krajowym…

Arcydzieła staruszka w meczu dwukrotnie doprowadził dzięki Carlose Téveze dla Partenopea ale za każdym razem, w porównaniu do innych argentyński napastnik Gonzalo Higuaín. Juventus miał przeciwników na łopatą w rzutach karnych w nim, ale ostatecznie 6: 5 wygrał Neapol po raz pierwszy od 1990 roku, zdobył Supercoppa

„To był jeden z najlepszych meczów w moim życiu zwycięstwa nad zespołem.. takie jak Juventus, to jest coś specjalnego.To zwycięstwo poświęcić wszystkie wentylatory Neapolu, którzy byli tu dziś z nami, albo nam oglądanie w domu, „ powiedział Rafael Benítez, którzy docenili jego bramkarza i najlepszym strzelcem. ” Rafael był doskonały i Higuaín było różnicy w ataku ale wszyscy ciężko pracowali, „ powiedział hiszpański trener Rai Sport.

były trener Liverpoolu i Walencji w ostatnich miesiącach był krytykowany zawodnikom ominęło Liga Mistrzów i Serie a jest czwartym co do wielkości strata do liderów Juventusu i jako drugi romskiej. miejsce, jednak nie muszą się martwić. „Benitez ujawnił, że wybrałem dobrze, kiedy zatrudnił go.Rafa jest dżentelmenem, gracze mogą uczyć się w piłkę nożną, ale trzeba mieć cierpliwość i czekać, aż jego metody zaczynają przynosić owoce „ powiedział prezes klubu Aurelio De Laurentiis.

Neapol szef był mimo zwycięstwa bardzo zadowolony z meczu, który został rozegrany na stadionie sedmnáctitisícovém w Doha, Katar. „Dziś wygrał włoskiego futbolu. Napoli – Juventus jest połączenie, które od czasów Serie B zawsze przynosi wielkie mecze, „ powiedział De Laurentiis

happy przeciwnie może być Massimiliano Allegri, który w pierwszym trofeum na ławce Juventus będzie miał. poczekać przynajmniej do końca sezonu. „Oba zespoły grać otwarty futbol, ​​ale niestety straciliśmy dwie minuty przed końcem.Wtedy mieliśmy trzy punkty meczu w rzutach karnych, a wszystkie są wyrzucać. „ powiedział Allegri, którzy pozytywnie oceniają pierwszą połowę na ławce Bianconerich. ” Chłopcy dali dobrą wydajność. To wstyd, że były dwie minuty z kielicha. Ale wciąż jesteśmy na czele Serie A i mieliśmy do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, „ powiedział.