Jeśli zdecydujesz się wybrać łóżeczko

Jeśli zdecydujesz się wybrać łóżeczko, które jest na równi pochyłej, preferują model, w którym kompletne koła są połączone z zaciskiem.
mebli-dlya-dityachoyi-kimnati
Pręty, zderzaki i głębokość dołu. Odległość między słupki szopka ściany powinna wynosić co najmniej 2-3 cm, ale nie więcej niż 7-8 cm na głowę dziecka, jego kończyny i palce nie utknąć.

Gdy zęby dziecka zaczną wybuchać, miejscowego Pokrywa silikonowa zakończy się po stronie. Aby utrzymać dziecko była w stanie wyjść i wrócić w łóżeczku, wykorzystując listwy powinny być usunięte lub można usunąć więcej prętów.

Jeśli model szopka zapewnia możliwość obniżenia lub całkowitego usunięcia ściankę przednią, wygodne łóżeczko ustawione na łóżku rodziców. Pozwoli to matka karmić dziecko w nocy bez wstawania z łóżka.

Wiele modeli posiada regulowane łóżka dno, co jest bardzo wygodne. Podczas gdy dziecko nie może wstać, dno może być podniesiona wyżej – dla wygody rodziców, którzy nie muszą zginać niska, aby zabrać dziecko w ramionach i umieścić z powrotem (spowoduje to zmniejszenie obciążenia tyłu dorosłej). Jednak gdy dziecko zaczął aktywnie indeksowania ze względów bezpieczeństwa, aby dostosować głębokość dna tak, aby wynosiła co najmniej 60-65 cm.

Dół. Pożądane jest, aby dno łóżka szynowe i nie w sposób ciągły. Tak materac „oddycha” i zwykle prosushuvatys jest ważne dla zapobiegania formy.

Istotne jest, że szopka było żadnych ostrych krawędzi (nie tylko wewnętrzne, ale także zewnętrzne), czy dziecko może natknąć się na nich.
praktyczność

Wybór modeli łóżeczek szeroki. Konwencjonalne łóżka prostokątna konstrukcja z wysokich cienkich prętów przeznaczonych dla dzieci od urodzenia do wieku około dwóch. Przekształcenie łóżka mogących wydłużyć i skręcić do kanapy, na której dziecko może spać, dopóki nie dorastają do 8-10 lat. Często te modele są wyposażone w szuflady do przechowywania ubrań, na szczycie której znajduje się stolik do przewijania.