Koukalová bezbłędne wykonanie. Idzie w górę jak Jágr trener dziwili głowa

Ondřej Rybář z trenerów ma największy udział w triumfie Gabriela Koukalová na Mistrzostwach Świata w Biathlonie. Obecny trener Czech bo dziś na strzelnicy w austriackim Hochfilzen skacząc jak mały chłopiec, kiedy Koukalová sprint z przewagą czterech sekund zdobył złoty medal.

„przeżywam wielką radość. Trener zawsze była największa radość, gdy zawodnik coś dobrze i jest w stanie wycisnąć, co to jest „powiedział rybak krótko po Koukalová w austriackim ośrodku zdobył dziewiczy tytuł mistrza świata.

” Zdobycie mistrzostwa świata to coś wielkiego, co zapomina. Ale i zawsze dawał wyższe niż medale pięknych wspomnień i to jest kolejny na Nowym Mieście, „powiedział.

Koukalová jest pod wieloma względami wyjątkowy.Według trenera potrzebne, które mogą ocenić swoje możliwości. Podobnie jak w sprincie na strzelnicy. „To był kolejny profesorski wydajność. Ostatnia pozycja wiedziała, jak ogromnie ważne, ale robi to, co ma i czekał na ostateczny cios. Precyzja jest najsilniejszy,” pochwalił rybaka.

Podkreślił, że Koukalová niedawno uświadomiłem sobie, że nie mógł podkreślić i ciśnienie nie może być postawione cele. „A fakt, że będzie dobrze, przyjdą te sukcesy. Jak to robi Jarda Jágr. Są one cele i punkty są liczone i ostatecznie czyjeś statystyki zrobić. Więc jeśli jestem dobry wyścig i uczynić ten sport jak jestem, zobaczymy gdzie stoły dostać.Gabča wspina się wciąż w górę, „powiedział rybak.

Kilka razy powtórzył, że Koukalová posiada” silnik „który pochodzi z miejscowości Jablonec nad Nisou Napędy do sukcesu.” I jeszcze jedno, w to, że jest wyjątkowy. Ona jest nie tylko gwiazdą po stronie sportowej, ale również twarz biathlon świecie „, powiedział trener.

Tu z Koukalová cieszył przygotowanie i podczas poprzednich sezonach sporo nerwów. Zeszłoroczny zwycięzca Pucharu Świata jest opieszały, tu i tam zapomina o coś i po Olimpiadzie w Soczi latem ubiegłego roku i walczyli ze zmęczenia i utraty motywacji.

„Jeśli jest coś specjalnego, więc…Nie zawsze są dobre rzeczy. Każdy może żyć i Gabča wiele rzeczy wokół, bo jeśli ktoś jest gwiazdą jak ona, więc kropi na nim.Ile razy człowiek, czy pokryty wokół nerwów, lub stracić motywację, ale gdy jest w rzeczywistości człowiekiem, byłby to wstyd, aby nie używać tego silnika, bo ma go. I to jest dobre „powiedział rybak.

zdobyć złoto w pierwszym indywidualnym starcie na mistrzostwach w Hochfilzen wypełniona czeskie cel zespół medal”. Przed nami jest wiele innych ras nie chcą spocząć na laurach, ale tak czy inaczej do domu nie będziemy pusty.Teraz fani zrobić oznaczać wielką radość, a zwłaszcza Gabi „powiedział rybak.

zagadnienia: biatlon kobiety wychodzą MS biathlon 2017 Gabriela Koukalová Ondřej RybářWięcej: koc elmo