Loudova, nie chcemy cię tutaj. Zespół Štybarův otrzymał zaproszenie do Kataru

Zespół cycling Etixx-QuickStep, montaż czeski miliarder Zdeňka Bakaly i czołowi zawodnicy Zdeňka Štybara i Petra Vakoče, bogato obdarzony nie zacząć ścigać się dookoła Kataru. Chociaż rowerzystów stajnie Bakala wygrali osiem z ostatnich dziesięciu lat w Tour of Qatar, otrzymał zaproszenie w tym roku. Powodem jest ciekawy: zapłacić późno, ogłoszenie zwycięzców i celem nie zachowują się tak jak obłudne Katařané wyobrazić

„QuickStep to ważny zespół, który zgromadził wielu zwycięstw Kataru, ale w ostatnich latach mieliśmy problemy. jego brak dyscypliny. Poprosiliśmy ich, aby nie udzielać wywiadów po wyścigu, ponieważ mamy ograniczony czas na udzielenie ceremonii na żywo.Ale wziął přezuli buty „powiedział szef Katar rowerowej Szejk Khalid bin Ali Ssanie na konferencji prasowej przed wczorajszym wyścigu.

” W wyścigu kobiet wokół Katar jest jednym nepřezouvá ale jeźdźcy QuickStep chciał siedzieć zmień swoje buty, rozciągnąć, a następnie przejść do rozmowy. Od lat powiedziano im, aby nie, ale w dalszym ciągu w nim. w ubiegłym roku, a następnie wysyłać je oddzielnie pani, która zaczyna się wyraźnie rysować, ale nie rozmawiać z nią przyjemnie. to nie jest zrobione. ” minded spożycie.

Dlatego, aby rozpocząć brakuje i zwycięzca ostatnich dwóch lat, Holender Niki Terpstra.Dla niektórych sportowców może brakować w Katarze niewygodne, ponieważ można spróbować nietypowy środowisko, w którym jesienią odbędzie mistrzostwo świata.

Menedżer belgijskiego zespołu Patrick Lefevere jednak zaprzeczyć, że jego zawodnicy zachowują się jakoś niewłaściwie, Katar i krytykowane za słabą organizację. „Będziesz otrzymywać normalne zawodników po wyścigu przebrał się na poboczu drogi? Lato, poprosiliśmy o namiocie mieć trochę prywatności, ale za każdym razem okazało się, że kolarze musieli wystawiać publiczność, „powiedział Lefevere.

” Więc nie uważam dziwne, jeśli chce jeźdźca odświeżenia, przed udaniem się na podium.I tak, w zeszłym roku zrobiliśmy strona istnieje, to taka wielka sprawa? „Lefevere powiedział arkusz Het Nieuwsblad.

Lider formacji zawodników Etixx-QuickStep będą rywalizować w wyścigu dookoła Omanu, który odbędzie się od 16 lutego .