Meble dla dzieci wykonane z płyty wiórowej

Meble dla dzieci wykonane z płyty MDF.

Sklejka MDF – ubija płytą włókien drewna suchego. W przeciwieństwie do płyt wiórowych, że nie zawierają substancji rakotwórczych i szkodliwych jako spoiwa żywic ligniny aktów, które stoi pod wpływem ciepła z układu. Aby dać piękny wygląd płyt MDF, są laminowane syntetyczny shponiruyut filmową lub pokrywa z tworzywa sztucznego. Meble dla dzieci wykonane z płyty MDF, wyróżnia się dużą wytrzymałością oraz okres jego funkcjonowania – ponad 10 lat. Słabym punktem takich mebli będzie powłoka na powierzchni, jak pod wpływem wybryki dzieci, chodzi szybko w ruinę – są ślady uderzeń i zadrapań, które zaczyna z peelingiem fornir lub folię dekoracyjną.
2dc8308a33f2c653683cebe6cbafc4dc
Wady meble wykonane z płyty MDF powinny być przypisane do jego wysokich kosztów, których cena jest tylko nieznacznie gorszy od litego drewna. Meble niższej cenie różnych dzieci wykonane z sklejki. Jednak, sklejka gorszej wytrzymałości płyty MDF. Od warstwy powierzchniowej sklejki jest folia syntetyczna lub forniru, które są nieodłączne wady laminowanej płyty MDF.

Meble dla dzieci wykonane z płyty wiórowej.

Gdy przednie przy zakupie mebli przedszkola z oszczędności, częściej klienci zatrzymują się na produktach wykonanych z płyt wiórowych. Przy wyborze materiału koszt jest znacznie mniej niż przy zamawianiu zestawu wykonane z płyty MDF lub litego drewna. CPD przedstawiono odpadów przemysłu drzewnego (wióry, małe frytki), tłoczone na deski.

W przypadku korzystania z płyty wiórowej dostarczonych przez zagranicznych producentów, ryzyko, że szkodliwe substancje w organizmie dziecka jest minimalna mebli. Osiąga się to poprzez wprowadzenie bardziej rygorystycznych standardów w UE dla tego typu produktu.
Do mebli dla dzieci wykonana z płyty wiórowej nie powodują żadnych szkód, eksperci zalecają, aby zarezerwować wszystkie części wykończeniowych PVC krawędzi na obwodzie, jak to jest przez końce elementów wpaść w zanieczyszczających powietrze pokój (formaldehyd). Ponadto krawędź PVC daje estetyczny wygląd mebli. Połączenie płyty wiórowej, z różnych tekstur i kolorów pozwala na tworzenie ładne meble.
Jest wystarczająco stabilny materiał: nie pęka ani nie rozdziela się w czasie.
Ten materiał nie ma się zamienił rot, pleśni i błędy szkodników. DSP ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i wyższą sztywność pewnym drewna.
Ten materiał jest trudne do zarysowania, wgniecenia lub przerwy. Ona niewidoczne ślady działania mechanicznego.