Miałem zabawne roku, ocenia Novota mimo kontuzji

Wiedeń. Słowacki piłkarz Ján Novota mimo zręczny w postaci urazów w danym roku kalendarzowym do zapamiętania z uśmiechem.

To był częścią zespołu narodowego, którego premiera odbyła się doczekać finałowego turnieju Mistrzostw Europy. I brał udział w udanej kampanii swojego pracodawcy austriackiego Rapid Wiedeń w fazie grupowej Ligi Europejskiej 2015/2016. Ján Novota vychytal w europejskiej lidze na przykład zwycięstwo w Pilźnie.

„Miałem bardzo udany rok, nie mogę narzekać. Jak mówią, każda chmura ma srebrną podszewkę. Podczas odzyskiwania po kontuzji, będę miał wystarczająco dużo czasu, aby postawić się razem i wrócić silniejszy,” powiedział tridsaťdvaročný bramkarz SITA w czwartek z okazji podpisania nowego kontraktu z Rapide w lecie 2018 roku.Jan Novota bis 2018 bei Rapid z – https://t.co/2CQokLMCqY # scr2015. – SK Rapid Wien (@skrapid) 10 grudnia 2015

„Negocjacje były w porządku, chociaż od pewnego czasu nalegał Uzgodniony on jednak, jak chciałem zadowolenia obu stron, „ujawnił były goalman Senca i Dunajska Streda. Dodał, że dzięki pokojowych rozmów z kierownictwem klubu nie musiał rozejrzeć się za innymi alternatywami.

działanie pęknięcia ścięgna barku przezwyciężyć bez powikłań. „Wszystko było w porządku, po prostu po operacji, miałem dużo bólu. Przed nimi jest jednak lekarz ostrzegł. Po pięciu dniach został zwolniony ze szpitala.”

Rok 2015 był dobry, następny może być jeszcze lepiej.powrót na stanowisko jednostek wiedeńskich tylko fenomen, a nawet lepszych wyników wśród trzech Goalposts Celem Jana Novotu użytkownika.

Gwałtowne bieżący blatu postacie austriackiego konkurs na trzeciej pozycji – jeden punkt za liderem, który jest miastem rywal Austria.

„Gramy o mistrzostwo do końca pozostaje jeszcze grać dużo rund. Wszystko jest otwarte. Chcemy dotrzeć šestnásťfinále fazy pucharowej Ligi Europejskiej. Wtedy to może być cokolwiek.”

na Ernst-Happel-Stadion on pracuje w przyjaznej Bramkarz zbiorowych. „Oprócz mnie, są dwie młode chłopaki (Richard Strebinger i Tobias Knoflach, Ed.). Pomożemy Ci. Sniko mam żadnych problemów, więc mogę skupić się na swojej pracy” zawarta Novota wywiadu dla SITA.