Mistrz Świata końcowe: Dużo pitomečků nie chcę

W końcu doczekał się…Boxer Luke mógł wreszcie w czwartek wieczorem w Brnie podnieść głowę nad pasem dla mistrza świata organizacji WBO. Po czterech latach, a na końcu otrzymał zadośćuczynienie za niesprawiedliwą porażkę w tytule walce Sergei Dzinzirukem. Francuz Salim Larbiho ostateczna porażka przed entuzjastycznych fanów w Brnie KO w siódmej rundzie.

„Jestem dumny, że zrobiłem to i to jest miłe. Co możemy łudzić, wiele pitomečků Nie chcę pozwolić im być zły”, powiedział w końcu po spodziewanym zwycięstwie nad Larbim. „Odboxoval I jeszcze trudniejsze mecze i szczerze mówiąc, spodziewałem się wygrać. I był faworytem, ​​jestem na papierze lepiej i na szczęście został potwierdzony,” westchnął szczęśliwe trzydzieści trzy mistrza.

Ostatnim zapakowane o tytuł mistrza świata po raz drugi kariera.Cztery lata temu stracił do Dzinzirukem i według wielu ekspertów niesłusznie. Na kolejną szansę wspiąć się na górę, a potem musiał długo czekać i mieć nadzieję, nigdy nie przychodzi.

„Miałem nadzieję, ale wiedziałem, że nie wyjdzie. Dzięki menedżera i trenera byłem głodny. Byłem ale zadowoleni z tytułem mistrza Europejskiej. to jest wisienką na torcie „, powiedział finału. Przyznał, że on dużo raczej walczył o tytuł WBO Dzinzirukem.


„I dałem mu jeść”, powiedział dwukrotnie brązowy medalista Mistrzostw Świata Amatorów.

A członkiem niemieckiej stajni SES jako pierwszy Czech profesjonalny mistrz świata. Vilda Jakš, Rudolf Kraj nawet za pierwszym razem nie udało się wygrać kluczowy mecz.Ostateczna radość wcale niczego ani fakt, że stał się „tylko” tymczasowy mistrz zmienić. „I kaszel. Czuję się jak mistrz świata”, uśmiechnął się. Największa wygrana w karierze dodatkowo nie żyje zmienić wiele. „Gdybym miał dwa trzy tytuły, cały czas jest co robić. Chcę boksować i myślę, że nadal mam co pokazać,” powiedział w końcu.

Inny tytuł walka w Republice Czeskiej?

Jego kolejnym przeciwnikiem powinna być Rosjaninem Zaurbek Bajsangurov, z którą miał walczyć i że jest oficjalnym posiadaczem pasa mistrza. Z powodu urazów rosyjski bokser pojedynku zaplanowano na 10 marca anulowane. Teraz będą musieli walczyć według zasad WBO powinna nastąpić w ciągu 90 dni.

„W piątek rozpoczniemy z menedżerów działać i mamy dziesięć dni na zgadzają.Jeśli to się nie powiedzie, to pięć dni później zostaną sprzedane na aukcji. Do wszystkich w ciągu 90 dni szczupłych „powiedział kierownik programu następnego dnia Finał Ulf Steinforth który uważa, że ​​Bajsangurov będzie próbował uniknąć walki.

” Mówią, że jest zdrowy. Wierzę, że będzie to interesujące dla Łukasza pudełku. Teraz sprawił mu mistrz świata „, zwrócił uwagę na fakt, że Steinforth WBO mianowany rosyjski mistrz boksu po Dzinziruk zwolniony z uzgodnionym walki z Ultimate. Bajsangurov było w tamtych czasach jako mistrz teraz tymczasowego.

o ile w ramach pierwotnej umowy miał wreszcie Bajsangurovem pole w Browary pod Kijowem, tym razem Steinforth chciałaby otrzymać prawo do posiadania pojedynku.Świetna atmosfera w Brnie mu, że, jak sam Konecny ​​wrażeniem.

„Publiczność była wspaniała. Wiedziałem, że ludzie w Brnie są tacy. Może to głupie, 25 lat mieszka w Usti, ale w sporcie Brno Wentylatory najlepszy. z mojego punktu widzenia, najbardziej PRAGNĄC, która jest widziana w zespole Brnie. W atmosferze, która była tutaj, oni dziękuję „powiedział entuzjastycznie ostateczna.

” i da się na Ameryce, wolałbym być boks w domu za mniejsze pieniądze „, powiedział szczerze.Po drugiej stronie Atlantyku się odbyć, ponieważ głównym i najlepiej płatnych gier. „Masz teraz dużo lepszą grę szansy (s Bajsangurovem), aby dostać się do Republiki Czeskiej,” powiedział Steinforth

Tematy:. Sport, boks, Lukáš Konečný