Moevenpick Resort & Spa Karon Beach Phuket 5

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha15. Moevenpick Resort & Spa Karon Beach Phuket 5 *. Cena od 172 USD. Doskonały hotel premii w Phuket. Istnieje mnóstwo rozrywki dla dorosłych i dzieci są świadczone usługi opieki dla dzieci i opiekunka.

07408326

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha16. JW Marriott Phuket Resort & Spa 5 *. Cena od 121 USD. Hotel położony jest w Phuket, w centrum kurortu, z dużą ilością rozrywki: 6 restauracji, 5 barów, centrum SPA, plac zabaw oraz sala zabaw, basen dla dzieci, jazda konna, tenis, golf i wiele więcej. W pokojach na życzenie krzesełko, łóżeczko.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha17. Xanadu 2008 * 3. Cena od 40 USD. Nowy hotel, położony w prowincji Kanchanaburi, w pobliżu słynnej rzece Kwai. W pobliżu rzeki Kwai Bridge i wspaniałych wodospadów. Główną zaletą lokalizacji – jest nietknięte Egzotyczny charakter.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha18. Hyatt Regency Hua Hin 5 *. Cena od 91 USD. Jeden z najlepszych hoteli w Hua Hin. Na stronie dużo rozrywki: golf, tenis, sporty wodne, place zabaw, restauracje. Świadczy usługi w zakresie opieki nad dziećmi.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha19. Idylliczne Concept Resort 4 *. Cena od 105 USD. Położony na pięknej wyspie Koh Lipe, w pobliżu plaż plaży Pattaya i plaży Sunset. Plaże na wyspie jest tak wielka, że ​​można zapomnieć o innych rozrywek.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha20. Friendship Beach Waterfront Resort 4 *. Cena od 85 USD. Hotel znajduje się w Phuket i dał się poznać jako świetny hotel na rodzinne wakacje w rozsądnych cenach.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha21. Karon Sea Sands Resort & Spa 4 *. Cena od 88 USD. Ten hotel jest często zwycięzcy w poszczególnych kategoriach „Najlepszy hotel rodzinny” w Phuket. Jest to bardzo przemyślane do opieki nad dziećmi, jest duża sala zabaw, basen dla dzieci, czyste Karon Beach, z łagodnie opadający wejście do morza. W pokoju na życzenie krzesełka, łóżeczka.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha22. Mandarin Oriental Dhara Dhevi 5 *. Cena od 344 USD. Jeden z najlepszych hoteli w Lux klasy w Chiang Mai. Esl opieka nad dzieckiem, usługi i opiekę nad dziećmi Klub zabaw doskonałą dzieci. Wystarczająco dużo rozrywki dla dzieci i dorosłych.