Nezmistovne połączenie stylu i mody są dość powszechne dziś

Nezmistovne połączenie stylu i mody są dość powszechne dziś i mają nazwę tzw wnętrz kitchevyh. Kitsch pozytywne w jego rozumieniu – jest uosobieniem czegoś prostego, przypadkowy, tradycyjnej. Jest ona wyrażana w stosowaniu artykułów gospodarstwa domowego, przedmioty sztuki ludowej, dzieła sztuki amatorskiej, itp

Przy aktywnym wpływem mody to przejawia negatywne cechy, takie jak prostota, pidroblenist, prettiness, czasami wręcz wulgarność. Ujawnia się często sytuacje i rzeczy, które naśladują wewnętrznych elementów obudowy ludowej. Jest to sprzeczne stylistyczne cechy, takie jak bogactwo, zdjęcia, uczciwości. Wnętrza są wyposażone w takie funkcje różnych skrajnych sprzeczności: z jednej strony – przede wszystkim smakowy oryginalność, a drugi – podobieństwa w ich pierwotnej, pretensjonalności.

dityachi-mebli

Tak więc, niezależnie od siebie inny sposób niekorzystnie wpływać na obraz utworzony przez wnętrze. Muszą być uzasadnione, harmonijną jedność.

W naszym kolejnym artykule przyjrzymy się najbardziej interesujących stylów i trendów, a także możliwość ich elementów w nowoczesnym wnętrzu. Ci, którzy zdecydowali się rozpocząć praktyczną pracę na tworzeniu własnego wnętrza, chciałbym teraz podać trzy płyty głównej.

Jedna wskazówka: dokonać właściwego wyboru. Najlepiej jest wybrać styl w oparciu o swoim stylu życia. Można je stosować w konstrukcji wnętrza, i może być w tym samym pomieszczeniu.

Wskazówka druga: nie starają się odtworzyć styl całkowicie. Jeśli pobyt w stylu historycznym lub tradycyjnym, nie złoceń sufit w salonie lub horodyty dziennika domu. W naszym artykule będziemy doradzić, które elementy każdego stylu najlepiej dla nowoczesnych wnętrz.

Wskazówka trzecia: Znajdź miejsce w swoim domu dla stylistycznym akcentem.

Do Państwa dyspozycji są trzy poziomy stosowania w nowoczesnym stylu.

Pierwszy poziom, radykalne – jest pełna rekonstrukcja w celu odtwarzania przestrzeni, proporcji i ilości stylu.

Na drugim poziomie wnętrza zdobią dominujący element strukturalny stylu (np łuków, kolumn, pilastrów).

Trzeci poziom wymaga minimalnego wysiłku i ogranicza się do włączenia stylistycznym akcentem wnętrza. Mogą to być oddzielne pozycje podlegające i grupowe.

Ogólnie rzecz biorąc, badania, idź do niego, nie ograniczać swojej wyobraźni. Może jakieś znajome mieszać style, można utworzyć nową. Imię to po sobie?