Niewykorzystany jest światowym liderem chwali Postecoglou bohater Cahill

Australia awansowała do semis azjatyckiej filiżankę gdy w kwartale pokonać Chiny 2: 0TH Głównym bohaterem meczu został napastnik New York Red Bulls Tim Cahill, który strzelił dwie bramki podczas wygranej piękne nożyczek. trener Socceroos Ange Postecoglou moc najlepszym strzelcem w historii reprezentacji nie może się go nachwalić.

W pierwszej połowie mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Australią i krajowym Chin zakończył się bez bramek.Trzy minuty po zmianie stron, ale ogrzewa Bresciano rzutu rożnego Franjic powrócił piłka odbiła z powrotem do pola karnego i Tim Cahill śmigały nożyczki tak doskonale, że otworzył wynik. „Nadal uważam, że w polu karnym jest światowym liderem,” przetoczyła mu łuk jego reprezentacji trener Ante Postecoglou.

35-letni napastnik jest uwięziony na pięknej bramy. W lecie oszałamiające uderzeniem z woleja zdobył on przeciwko Holandii, a nawet akrobatyczny końcu to nie jest bynajmniej obcy. Grając dla Everton nożyczkami, na przykład, pchnął przeciwko Chelsea w sezonie 2007/08

Piętnaście minut po pierwszej bramki, a Tim Cahill Australii potwierdziły procedurę półfinale krajowego pucharu Azji i innych dokładny hit. – i to jeszcze znacznie bardziej typowe [Wang Daleie w Chinach przekroczyła gola z główki po Davidson.

Według Postecogloua opłaciło ofensywę gwiazdę zapisać mecz z Korei Południowej, Socceroos miał już pewność, aby przejść z grupy. „My załadowaliśmy go bardzo dobrze i mam najlepsze z niego. Może teraz ludzie znajdą jakąś mądrość w naszej siły nenasadit go przeciwko Korei,” Muses Pochodzący z Grecji w Atenach.

utracone grupa mecz przeciwko jednemu z faworytów turnieju spowodowały pewne wątpliwości wśród Australijczyków. Tim Cahill, jednak, według jego słów zawsze wierzył, że jego koledzy sto procent. „To miłe uczucie. Byłem przekonany, po meczu z Koreą, wiedziałem, że podnosimy bo graliśmy dobrze.I chłopcy dumny przede wszystkim jest to wielkie zwycięstwo dla całego zespołu. „

Akrobatyczny podczas wygranej ćwierćfinale cel skomentował dość lakoniczne. ” I kazał chłopcu do wysłania w polu dobra piłka. Przed meczem trenowaliśmy i gdy piłka leci w odpowiednie miejsce, wiem, że to również poprawnie hit „ powiedział Cahill, którego reprezentacja w półfinale będzie konkurować z lepszym z pary Japonii. – Zjednoczone Emiraty Arabskie