Nominacja dwadzieścia przed MS Rewie, Cehlárik Bondra

Bratysława. Słowacki narodowy trener hokeja na lodzie w ciągu 20 lat Ernest Bokroš nominowany do końcowej fazie przygotowań do Mistrzostw Świata w tej grupie wiekowej w Kanada 27 graczy.

Przy wyborze zastanawianie napastnika Sparty Praga i uczestnik tegorocznego mistrzostwa świata mężczyzn Martin Revay, zakončovateľ szwedzki Peter Luley Cehlárik SR atakujący Team „18” Radovan Bondra i okazują Erik HC Kosice Černák.

Nominacja jest sześć legionistów, z wyjątkiem duetu Rewa – Cehlárik i Robert Lantoši (. Vasteras / SWE), Christián Jaroš (. Lulea / SWE), David Šoltés (Prince George Cougars / WHL) i Lukáš Dubeň ( Pirates Chomutov / Czechy).

punkt Spotkanie odbędzie się w niedzielę 7Grudzień w Bratysławie, po dziesięciu dniach będzie latać przez młodych Słowaków w Kanadzie.

„czuje, że czas mistrzostw zbliża i mamy pełną głowę jak usunąć ostatnie małe rzeczy, które mogą się zdecydował mecze. Teraz będzie dużo komunikacji z graczami, omawiając analizę Tracking System wideo i konsultacji „Bokros cytowany HockeySlovakia.sk.

W piątek wieczorem, przybywających Rewa, Cehlárik z Jaros dołączy do zespołu w poniedziałek 14grudzień

Słowacki zespół narodowy w ciągu 20 lat w czwartek zakończył swoje działanie tohtosezónne w Superliga, która była pod względem punktów uzyskał piąty największy sukces w projekcie osiem lat.

„Graliśmy dwadzieścia jakość odpowiada, że ​​chłopcy w tym wieku pomógł w przejściu do wyższych hokeja. World Cup 20 lat nie jest już poziom człowieka”, powiedział Bokros.

MS od 26 grudnia do 5 stycznia 2015 roku odbył się w Toronto i Montrealu. Głównym celem SR wyboru jest uniknięcie walki, aby zapisać i przejść do ćwierćfinałów.

Młodzi Słowacy są w reprezentacji A-grupowych Kanada, USA, Finlandii i Niemczech oraz ich początkowych meczach turnieju zagra w Montrealu Bell Center.Mianowanie SR „20” w końcowym etapie wytwarzania:

Patrik Bačik Peter Galis Denis Godla Samuel Petras (wszystkie HC Bratysława) Dominik Briestenský Marco Hochcel Matúš Holenda Patrik Koyš (wszystkie dukielskiego Trenczynie )

Mislav Rosandič Dominik Jendroľ (zarówno HC’05 Bańska Bystrica) Michał Kabáč Matúš Sukeľ (zarówno MHK 32 Liptowski Mikulasz)

Lukáš Hrušík Dominik Rehák (zarówno HC Žilina ) Erik Černák Branislav Pavúk (zarówno HC Koszyce) Radovan Bondra (SR „18”)

David Okoličány (Michalovce) Kristian Horvát (Presov) Pavol Skalický (Ves) Frederik Fekiač (HKM Zvolen)

Martin Revay (Sparta Praga / Czechy), Robert Lantoši (Vasteras / Swe.), Peter Cehlárik Christian Jaros (zarówno Lulea / Swe.), David Šoltés (Prince George Cougars / WHL ), Lukáš Dubeň (Pirates Chomutov / Czechy)