Palát prowadził Tampa zwycięstwo z bramki i asystę, Jagr zdobył zamężna

hokej Czech naprzód celem Ondřej Palát i asystę pomógł wygrać Tampa Bay 5: 3 w próbie Nashville przed rozpoczęciem NHL. Jaromír Jágr początkowo zidentyfikowano jako pierwszy strzelec Florydy w West Point w zwycięstwo nad New Jersey. 4: 2, ale ostatecznie dobro Jonathan Marchessault

Na dwudziestu pięciu Palat rozpoczęła się w ramach przygotowań do uczestnictwa we wrześniu World Cup w Toronto po raz drugi , Dwa punkty za bramką strzelił i piłka przy pierwszym uruchomieniu, gdy ostatni piątek i ułożone na wygraną hit Wygrana na lodzie Carolina. 2: 1 po dogrywce

Przed Nashville Palat pierwszy w 43.minut, asystował na cele Jonathana Drouina, który wygrał dla Lightning przez 3 sekundy Mniej niż siedem minut przed końcem Palat wzrosła do 5: 2

Čtyřiačtyřicetiletý Jagr grał w ostatnim teście na Florydzie przed rozpoczęciem NHL, Panthers grał przeciwko New Jersey na wyprzedanym stadionie Tate Rink przed 2,615 widzów w bazie wojskowej USA w West Point. Jagr grać tuż przed pojedynkiem niedzielę w Londynie z Dallas, w której jeden pomaga zapobiegać utracie. 1: 2 po dogrywce

W sobotę Jagr był w środku support podczas power play dla klubów do 1: 1.Początkowo wydawało się, że strzał Marchessault z prawego koła przed Cory Schneider ekranowania najstarsza liga gracz dotknął kijem, ale cel został przyznany pocisków autora.

Panthers zdecydował w drugim okresie dzięki bramkom Colton Scevioura, Aaron Ekblad i Vincenta Trochecka. Ale stracił napastnik Jonathan Huberdeaua, którzy po zabiegu Sergeje Kalinina kontuzji lewej nogi

najlepszy mecz rundy Petr Mrázek odchytal Detroit przeciwko Toronto i 28 udanych interwencji przyczyniła się do zwycięstwa. 4: 3. Maple Leafs zostanie usunięty przegrał 0: 2 i 1: 3, ale po 52 minutach postanowił wygrać krajowy Anthony Mantha

Pittsburgh – Columbus. 3: 5 (0: 2, 2: 2, 1: 1)
Cele: 29. Letang 32. Malkin 44. P.Wilson – 9 i 15 O. Bjorkstrand, 35. Saad 39. Jenner 45. Calvert

Boston – Filadelfia. 1: 0 OT. (0: 0, 0: 0, 0: 0 do 0: 1)
w bramie: 62. Spooner

– Detroit Toronto. 4: 3 (2: 0, 1: 1, 1: 2)
Cele: drugi Nyquista 9. Larkin 40. Brendan Smith Mantha 52 – 37. Hyman, 41. W. Nylander 41. Laich , Bramkarz Mrazek (Detroit) odchytal dopasowanie z 32 uderzeń zgodził się trzy cele i sukces procedury była 90,6 procent

Florida – New Jersey. 4: 2 (1: 1, 3: 0, 0: 1), odtwarzane w West Point
bramami. 10. Marchessault Sceviour, 26, 37, 40 Trocheck Ekblad – 4 Greene 45. Cammalleri

Tampa – Nashville 5: 3 (0: 0, 2: 2, 3: 1)
cele: 30. niestierowskim, 37. Punkt, 43rdDrouin (Palát) 47. T. Johnson Palát 54th – 28 i 34th Craig Smith 54. C. Wilson

Minnesota – Winnipeg., 5: 1 (1: 1 0: 0, 4: 0)