Podkłady na biurko

Ten krótki przewodnik ma na celu odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań przez potencjalnych nabywców antyczne meble pisania i specjalnie Biurka i antykami Antique Pisanie tabelach. Obejmuje ona kluczowe punkty takie jak podstawowe opcje, sprawach praktycznych, rodzajów pisania meble, wiek, lasy, opieką zabytkowe meble i jak kupić od antykwariusza.

Pisanie antyczne Meble – podstawowe wybory

Flat Top Biurka: są to najbardziej popularny rodzaj biurka jest najbardziej uniwersalnym, szczególnie, gdy jest wymagana duża przestrzeń pracy dla dokumentacji i / lub sprzętu komputerowego. Różne rozmiary są dostępne od najmniejszych 36 „(91cm), szerokość do większych obszarów roboczych od 72” (183cm) lub większej. Głębokość biurku ważne – węższe podkłady na biurko bliżej materiał pracy jest dla użytkownika – pozwala na głębszą biurko, ale więcej pamięci niektóre z nich mogą być na ramiona osiągnąć.

Biurka z Nadbudowa: bardzo popularne w czasach wiktoriańskich i wcześniejsze. Te biurka – które przyjmują różne formy, podkłady na biurko Dickensa, bankierów biurka, biurka, rolki górne Biurka Carlton House etc – posiada podwyższoną konstrukcję z tyłu biurka z szufladami, małych szafek i przegródek dla papeterii. Wiele z tych biurek zostały zaprojektowane, aby stanąć pod ścianą i mają stosunkowo prostą lub nawet niedokończone tylną elewację. Niektóre biurka mają płaskie powierzchnie do pisania, niektóre z wypukłym napisem stoki ze schowkiem pod spodem – tych z stoku znów stają się popularne, ponieważ nachylenie zapewnia idealne „stanowisko pracy” dla komputera przenośnego.

Biurka dla więcej niż jednej osoby: większe biurka, które mają znaczną głębokość może być używany przez dwie osoby – naprzeciw siebie – patrz Biurka Partnerów poniżej. Oni mogą stać w środku biurze lub nauki, aby umożliwić dostęp do wszystkich stronach biurka. Oczywiście takie biurka oferują bardzo dużą przestrzeń do pracy dla jednego użytkownika.

Biurka się okaże ze wszystkich stron: jak wspomniano powyżej, niektóre biurka zawsze były zaprojektowane tak, aby stanąć pod ścianą. Dlatego oryginalne twórców gabinetu spędził mniej czasu wykończenia tylną elewację biurku, czasem nawet pozostawiając stosunkowo niedokończonych drewna. Inne stoły były jednak zawsze na celu zrobić wrażenie na każdy wejściu do pokoju i od strony osoby siedzącej za biurkiem. W tym przypadku „tył” z biurka będzie polerowane, panelami i często zdobione lub rzeźbione. Biurka partnerów również służyć temu celowi w oferując ciekawą i użyteczną tylnej elewacji.

Biurka porównaniu Pisanie Stoły i Biblioteka: Biblioteka piśmie i tabele są w dużo tych samych rozmiarów jak biurka, jednak kluczem różnicą, że tabele mają zwykle tylko pojedynczą linię szuflad fryz pod powierzchnią roboczą. (Tabele Pisanie mają szuflady po jednej stronie tylko stół – stoły do ​​szuflady biblioteki mają obie strony – czasem zwane tabele Partners). Tabele mogą stanowić interesującą alternatywę do biurka, jeśli wymagana jest tylko ograniczone do przechowywania. Estetycznie stół może sprawić, że pokój wygląda większy od więcej podłodze widać w porównaniu z luzem biurka, że ​​pochodzi aż do podłogi. Dla kupujących z atrakcyjnych wykładzin podłogowych (lub surowego drewna) pismo, lub biblioteka tabeli może być bardzo ciekawą alternatywą do biurka. Niektórzy Klienci również określić zarówno biuro i sekretarzyk / Library Tabela ich biurze. Stół może być wykorzystane jako dodatkowe miejsce do pracy (być może oddzielenie dokumentów z pracy komputera. – Lub jako spotkanie tabeli Styl i drewna biurko i stół musi być kompatybilne i powierzchnie robocze skórzane (jeśli posiada) będzie musiała być dopasowane.

Co wziąć pod uwagę przy zakupie biuro:

Użyj: Zastanów formalności kontra pracy przy komputerze? Przechowywanie potrzebuje – szuflady kontra szafek? Ile pracy obszar faktycznie jest potrzebne i będzie można do niego dotrzeć?

Rozmiar: Czy pasuje do pokoju? Można uzyskać dostęp do biurka i inne części pokoju? Czy jest to wygodne wysokość (małe korekty można dokonać – ale tylko niewielkie zmiany)? Wysokość Kneehole i szerokość? Sprawdzenie głębokości biurka, tak że w rzeczywistości może być osiągnięta powierzchnia robocza?

Zagadnienia praktyczne: Dostęp do instalacji – większość stoły wykonane są w trzech kawałkach (dwóch słupkach i górnej), ale podkłady na biurko jeden kawałek lub stole może wymagać potrzebują dostępu do samego do sprawdzenia pokoju (pamiętaj, aby sprawdzić po schodach, jeśli to będzie powyżej parterze). Większość profesjonalnych przeprowadzki meble takie jak te stosowane przez Antiquedesks.net może manewrować duży kawałek mebli, ale czasami po prostu nie pasuje!

Pozostałe meble i dekoracje: będą nowe biurka lub stołu dopasować inny montaż i meble w pokoju i jego dekoracji? Czasami piękne antyczne biurka lub stołu w rzeczywistości może być centralnym punktem pokoju i innych elementów i dekoracji będzie można kupić, aby dopasować

Krzesła: Krzesła biuro podzielić na trzy kategorie. Oryginalne zabytkowe krzesła, które pasują do biurkiem lub stołem (w tym dopasowania lub kontrastujących skór). Po drugie, krzesła repliki z nowoczesnych mechanizmów i po trzecie, ultra nowoczesnych ergonometric krzesła z pełni regulowane mechanizmów. Antiquedesks.net może doradzić dalej odpowiednie krzesła do biurka lub stołu i dostarczamy większość typów wymagane.