Projekt pokoju dla dziewczynek

Projekt pokoju dla dziewczynek – zdjęcie

Tradycyjny wzór różowy dla dziewczynek do przeszłości, a jego wymiana pochodzi blado fioletowy we wszystkich jego zakresu. Pastelowe tapety z delikatnym lawendowym COLOR przyniesie świeżość i przestrzeń. Więcej jasny i nasycony fioletowy mogą być stosowane w elewacjach szaf, tapicerki. Odrobina ciepła i komfortu sprawi, pomarańczowe lub żółte akcesoriów.
nadezhnaya_detskaya_mebel2

Ten kolor jest czysto panieńskie, więc konieczne jest, aby zminimalizować wspólny pokój boy i dziewczynka w ilości iw kontraście.

Temat najlepszy zabaw dla dziewczynek: kwiatów, motyli, serca i innych elementów, które będą istotne dla pokoju nastolatka.

Dla dziewcząt ważne od dostępności odpowiednich obudów, w których można umieścić wszystkie ubrania. Ale dziecka osobiste pokoju – to nie jest miejsce przechowywania. Kurtyna lepiej wybrać krótkie lub rzymskie elementy bez masywnych i nieporęcznych fałd.

Pokoje projektowanego dla chłopców – zdjęcie

dizajn-detskoy-komnaty

I niebieskie kolory są uważane za tradycyjny jeśli to jest konieczne zaprojektowanie wewnętrznych do chłopiec. Niebieskiego w połączeniu z innymi kolorach nadaje chłopcu nie tylko. Korzystanie blado niebieski kolor na ściany i białe meble, można pokonać kilka wariantów:

W połączeniu z niebieskim i czerwonym – typowy pokój dla chłopca;
W połączeniu z zielonym, żółtym i pomarańczowym – dla dzieci obu płci;
W połączeniu z różowo – dla dziewczynek.

Dla chłopca doskonały design tematu: morskie, auto, lotniczym ani zwierząt.

Pokoje przeznaczone dla nastolatek – Zdjęcie

Kapitalne znaczenie dla aranżacji pokoju nastolatka ma swoje własne poglądy i gusta. Nie jest konieczne, aby umieścić na jej terytorium swoich marzeń, jest to miejsce dla jego ekspresji. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę specyfikę wieku dziecka – komunikacja, przyjaźń i pasja. Powinno to być nowoczesne wnętrze, w którym dziecko będzie w stanie doprowadzić przyjaciół z łatwością.