Šárka Pančochová przed Snowjam: Wyślemy do piekła!

W Szpindlerowym Młynie zaczyna snowoboardingový wyjątkowy wypoczynek. Piątkowe kwalifikacje Snowjam Audi rozpoczyna 2015 Finał Pucharu Świata wyścigu slopestyle. I choć Nizozenka Cheryl Maasová ma kule o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej i dyscypliny Pucharu Świata na pewno wśród mężczyzn z nich będzie nadal walczyć. Ponadto, po raz pierwszy w tym sezonie w domu Šárka Pančochová show.

Jego Globes na zeszłorocznym zwycięstwie w slopestyle i ogólnie w freestyle dyscyplinach ma Šárka Pančochová u babci i rehabilitacji w zeszłym sezonie po poważnej kontuzji kolana w weekend nie dodaje inny.Dziewczyna, która spędza większość swojego czasu na całym świecie, ale również demonstruje czeskich fanów.

„Jestem podekscytowany, że jest w domu, nie będzie mnóstwo fanów. Chciałbym pójść dobrze. Raz w roku w Czechach pokazują, że pokazałem trochę „mówi Pančochová.

Nizozemka Cheryl Maasová pokazuje jak pewnego zwycięzcy obu tegorocznych rankingów Pucharu Świata w kategorii męskiej w obu zleceń prowadzi Fin Janne Korpi. . Slopestyle to teoretycznie może zagrozić Czech Petr Horák

VIDEO: Snowjam 2015

Program Racing rozpocznie się w piątek o dziesiątej kwalifikacji rano kobiecych przez pół umiejętności jazdy ludzi. W sobotę, idą do półfinału i finału.Wieczorem zawodnicy nadal wykonywać w ciągu miłej serialu quattro Best Trick w big air.

„Wszystko wygląda suprově. W piątek pęknie. W piątek, kvalda, mam nadzieję, aby przyjść i zobaczyć, „zaprasza Pančochová. „Nie będzie super koncert w piątek i sobotę, w sobotę będzie ostateczna i nie mogę się doczekać wieczornego Audi najlepszy trik tam gdzie będą chłopcy i dziewczęta, aby wysłać straszne piekło. Więc chodź i zobacz „

Wideo: Wentylatory mieć coś oczekujemy

Organizatorzy, prowadzony przez legendarnego jeźdźca Martin Cernik przygotowanej dla slopestylový wyścigu nietypowym torze, który łączy w sobie wszystkie freestyle dyscyplinach. Jego wystrój jest ostatnim skoku.

„To wygląda naprawdę dobrze.Dolny skok jest większy niż ostatnim razem. Zawodnicy będą skakać co najmniej dwudziestu pięciu metrów, który wylądował tam gdzie byli. Nawet balustrady są prawie dwa razy dłużej niż kiedyś. To będzie trudne, to będzie interesujące, „mówi Cernik, według którego utwór mógłby spełnić Šárce Pančochová.

” Mamy unikalną ścieżkę, które są podłączone wszystkie freestyle dyscyplinach. Mógł pójść dobry wynik. „