Strzał miotacz Marcell: od chorwackich plaż do końcowego MS

BEZPOŚREDNIO z Pekinu | Rozczarowanie Halowe Mistrzostwa Europy w Pradze nie awansować z kwalifikacji strzał miotacz Jan Marcell Championships w Pekinie wykonanych. Wydajność 20,32 metrów po raz pierwszy w karierze awansowała do finału globalnych działań, że czeka go dziś od 13.30 Czeskiej czasu.

Zdalnie pierwsza próba dała mu nadzieję, ale w końcu Jan Marcell nervoval za kulisami na stadionie komputer i obserwował wyniki drugiej grupy pchnięcie kulą. Zaawansowane jedenasty od dwunastu lat.

„Staliśmy tam oglądać, widzimy, co się dzieje. Była to ostatnia próba nerwów, powiedział Marcell. „Finał był niemożliwie wysokie. Pierwsza próba była dobra, to ja vykysnul, próbowałem na szczyt i to nie było to. Pierwsza próba Jestem szczęśliwy, najczęściej jest to spektakl, który postępuje.Mimo, że był na krawędzi, ale mam nadzieję, że będzie lepiej, w końcu. „

pchnięcie kulą Finał odbędzie się dzisiaj, Czech pół czas po południu.
” Wracam do hotelu, rzeczy Nachystám , posiłek, wziąć prysznic iz powrotem, „planuje Marcell.

Były udane dyskiem, który jest sfera emeryturę po poważnej operacji kolana przed mistrzostw przygotowywał w chorwackim Medulin, który posiada bazę szkoleniową i Sandra Perkovičová na najlepszych imprezach na okres pięciu lat niepokonany dyskiem rzucającego.

„byłem też z morza przez ich regenerację. To nie jest daleko, wiele miotacze tam. Mają około sześć lub siedem rzucanie sektory, siłownia, doskonały klimat.Wsiadłem do samochodu i dziewięć godzin byłem tam, „mówi Marcell.

Drugi strzał miotacz wydajność Czech Tomáš Staněk pozostała 19.64 w kwalifikacjach jak XIX. Procedura brakowało mu dokładnie 30 centymetrów.

„Jest blisko, ale brakowało mi go, więc jestem pecha”, skomentował Stanek, który w ostatnich tygodniach uraz pachwiny niepokojące. „Przygotowania do tego roku było wszelkiego rodzaju, miałem tę samą szkodę. Ale mistrzostwa to jechało dobrej formie. Na treningu ja również wyrzucił w tym roku. Właściwie spodziewałem się, że uderzy…„

Stanek, jak również wewnętrzne Mistrzostwa Europy w Pradze, ostateczna się.

” Martwię się o niego, ale nie tak bardzo jak na korytarzu. To było po wszystkim światowych finałach jest cholernie wysoka.Rzucać niektórzy chcieliby mieć go tutaj na stadionie chciał, ale nie zamknięte bramy. Chyba jestem zbyt młody…„Stanek powiedział.