Stuart Lancaster nie zdaje sobie sprawy ze podejścia RFU do Nicka Mallett

Mallett powiedział, że odrzucił propozycję, która trwa cztery lata za późno, ale kiedy trafiła do Lancaster przed martwą kauczęgą Anglii przed Urugwajem, natychmiast zaskoczył go.

Dodał:” Dla mnie chodzi o rozpoczęcie pracy, a ja „Mallett, który znalazł się na liście liderów RFU, kiedy Lancaster został mianowany w 2011 roku, nie trenował w międzynarodowym rugby od czasu opuszczenia stanowiska Włoch po Mistrzostwach Świata w 2011 roku Cup, ale pracował jako publicysta telewizyjny.

Podczas czwartkowego spotkania w Blue Rugie podczas śniadania dla Super Rugby, powiedział, że otrzymał wezwanie od Anglii w tym tygodniu.

P> „Nie rozważysz tego.Miałem ochotę na wyzwanie w 2011 roku, ale już nie. Cieszę się z mojej obecnej pracy „, powiedziała Mallett w wywiadzie dla serwisu Sport24. Facebook Twitter Pernest Wales Warren Gatland wyraził współczucie dla Stuarta Lancastera po tym, jak trener Anglii przybył na ostre krytyki.

RFU zaprzeczyło podejściu, mówiąc: „Po zakończeniu turnieju Anglii jest jasny proces, Która zaczyna się od przeglądu.Nie było żadnych osądów, ani nikt się z tym nie skontaktował. „Lancaster, który przygotowuje się, aby doprowadzić Anglię do sobotniej rundy Pucharu Świata Rugby przeciwko Urugwaju w sobotę, jeszcze nie odkrył, czy zostanie utrzymany jako główny trener Ale ujawnił, że otrzymał setki popierających wiadomości w związku z ich porażkami do Walii i Australii.

Lancaster przewodniczył rozczarowującej kampanii w Anglii, w której zostali pokonani przez Walia i Australię i stali się pierwszymi gospodarzami Nie kwalifikować się do etapów pucharowych Pucharu Świata.