Vaidisova: Na French Open jestem gotowy

Tenisista Nicole Vaidišová jest chorobą, bez problemów zdrowotnych i po treningu z trenerem i ojczym Alex Kodat pozycji do Grand Slam Roland Garros z determinacją.

„W każdym turnieju idę, że chcę wygrać. W tym roku Roland Garros nie jest wyjątkiem. Chcę, aby zapewnić najlepsze osiągi „, powiedział Vaidisova w komunikacie prasowym dla czeskich mediów podczas prezentacji swoich nowych ubrań.

w Paryżu gliny trzy lata temu Vaidisova grał do półfinału, ale w ciągu ostatniego półtora roku przeszedł kryzys. Zerwała z Kodat, ale współpraca z Brytyjczyk David Felgatem oczekiwanego ożywienia nie produkują, więc próbuje od February aby powrócić ponownie Kodat

. W tym roku, bilans musi jeszcze osiem zwycięstw i dziewięć porażek.Grała dwa trzecią rundę w Indian Wells i Miami, ale na glinianych nie udało. W Marbella i Barcelona spadła w drugim kole.Naposledy został przedstawiony w Rzymie.

Z powodu spadku rankingu 57. miejsce w kwalifikacjach miał grał po raz pierwszy od pięciu lat, ale nie awansować do konkursu głównego. Potem grał w Madrycie i Warszawie, ale jego start w obu imprez wycofał się z powodu choroby.

„W Rzymie Skoczyłem na pałeczki, więc poszedłem do domu, trochę się z niego i skontaktować się z lekarzem „powiedział zwycięzca sześciu turniejów.Gdy wyzdrowiała, wróciła do swojego ostatniego tygodnia w Pradze Kodat. „Ćwiczyliśmy cały tydzień, pięć godzin dziennie,” dodał tenisista.

French Open rozpoczyna się w niedzielę i Vaidisova można uzyskać wiele od ostatniego roku, przegrywając w pierwszej rundzie z rodakiem Iveta Benesova. Ma nadzieję pomóc w nowe ubrania, które przyczyniły się do rozwoju.Ich przygotowanie trwało rok i sesja zdjęciowa dla tegorocznej imprezy odbyła się w ubiegłym roku w US Open. „Są wygodne i stylowy wygląd,” powiedział Vaidisova

Tematy:. Sport, tenis, Vaidisova