Willian uratowany Mourinho skóry odgrywają kotwicę i wentylatory

Londyn. Londyński klub piłkarski Chelsea po zwycięstwie 2: 1 nad Dynamem Kijów zostały zastąpione przez ukraińskiego zespołu do drugiego miejsca w tabeli G Ligi Mistrzów 2015/16, podczas toczenia się krytyka łagodzić ich trener Jose Mourinho.

„The Blues” pomógł Aleksandar Dragovic samobójczego gola w 34 minucie ten sam zawodnik w drugiej połowie ma trafić na „prawo” sieci korektora.

Wygrana postanowił w 83-gaBrazylijczyk Willian minut.

Mistrz angielski jest drugim w tabeli trzy punkty straty do lidera FC Porto, który zwyciężył na trawniku Izraela Maccabi Tel Awiw 3: 1 i ma 10 punktów.

Chelsea na Stamford Bridge w środę wyciąć štvorzápasovú kręgowego bez zwycięstwa, po którym nasiliły mediów hałas wzywającą do wycofania sternika portugalski Mourinho. „Psychologicznie, to było bardzo ważne zwycięstwo.To była wielka reakcja na negatywne wydarzenia, które w ostatnich dniach został otoczony przez mojego zespołu, „powiedział na konferencji prasowej po meczu Mourinho, który jest od fanów głodny monolityczny wsparcie

Trybun włożył transparent czytania.” Mourinho – Po prostu najlepszy (Mourinho. – po prostu najlepszy, Ed) „i stojący wywołał chwałę jego imienia

”. Kiedy przyszedłem do Chelsea w 2013 roku, ma też ludzi w stadionu witany owacją. Ta chwila, której wyryte w pamięci, ale nie jest porównywalna z sytuacją, w której znajdujemy się obecnie. Zespół ma trudny czas, ale dzisiaj pokazał, że rozumieją piłki nożnej i mimo wszystko eter, który rozprzestrzenia się za nami.Fani czytać gazety, blogi, oglądać telewizję wszędzie i na nich raport Valium na mój apel. To jest coś niesamowitego, że w ten sposób postanowił wyrazić swoje poparcie i powiedzieć mi, że mnie, że chcą „, powiedział Mourinho.

O usług Portugalčanove wykazały niedawne zainteresowanie francuskiego klubu AS Monaco.

„książęta” dla niego, oferują 50 milionów euro, rosyjski miliarder i właściciel Chelsea Roman Abramowicz nich, ale lekceważeni fakt, że „muszą one pochodzić z dwóch-krotnie wyższą ofertę, kiedy chcą, aby uzyskać najlepszy trener na świecie”.

atmosfery w obóz Chelsea przed meczem z Ukraińcami pogorszyła się informacje o rzekomym buncie w szatni.

Określone zasoby w internecie zidentyfikowany jako przywódca rewolty przeciwko trenerem hiszpańskiego przedstawiciela Cesc Fabregas.Zainteresowane strony, że informacje oznaczone jako plotki.

„Te wynalazki nie będę komentować, powiem tylko jedno drużyna przechodzi trudny okres, ale dzisiaj to wcześniej gorączkowy dzień pozostawił żadnych śladów Zawodnicy ustawieni sytuację bardzo poważnie, a wynik 1:.. 1 uwierzył zdobył zwycięskiego gola., ale muszę przyznać, że Dynamo Kijów ma bardzo dobry zespół. byłem z nim zrobić, jako trener Interu Mediolan w 2010 roku, ale od tego czasu poczyniła wielkie postępy. zespoły ukraińskie i rosyjskie nie są w pucharach każdy chłopcem do bicia „.

Gości wyjechał z Londynu pustą ręką, spychając Chelsea drugi w tabeli. Chelsea – #Dynamo. Statystyki meczowe #ChelseaDynamo https://t.co/Kx0kb324WR pic.twitter.com/5IP3LzS5F9 – Dynamo Kijów (@dynamokyiven) czwartyListopad 2015

„W pierwszej połowie my nie grać agresywnie wystarczy. Większość czasu po prostu bronili, Chelsea nie pozwoliła nam na przeprowadzenie niebezpieczny kontratak. Przeciwko takim silnym przeciwnikiem nie może być cała gra mecz tylko defensywny. Strata boli nas wierzyli mamy, że tutaj możemy uzyskać punkt. są przed nami jeszcze dwa mecze i będziemy ostro walczyć o każdy punkt i mamy nadzieję, że nadal możemy mówić do walki o postęp „, sternik Dynamo cytowany Serhija Rebrova oficjalnej stronie UEFA.

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. łóżka piętrowe dla dzieci