Złoże zajmuje najwięcej miejsca, dlatego przestrzeń pod

Złoże zajmuje najwięcej miejsca, dlatego przestrzeń pod i nad nim powinno być korzystnie stosowane. Nad łóżkiem można zainstalować półki, półpiętro, a pod to musi być szuflady, w którym dziecko będzie w stanie przechowywać zabawki, ubrania i inne rzeczy. Poniżej przedstawiono przykłady foto-Jak wyposażyć miejsca w sypialni.

Łóżko z szufladami
detsk40
Najlepiej nie kupować gotowe łóżko, wykonane na zamówienie w wybranym rozmiarze. Na przykład, krótsze niż standardowe 2 metrów (dzięki czemu można umieścić go wzdłuż ściany końcowej) i szerokości 80 cm, zamiast standardowych 90 cm (aby zaoszczędzić dodatkowe 10 cm na komfortowy przejazd).
Dzieci poniżej 6 roku życia powinny odebrać zwykłe łóżko pojedyncze, a starsze dziecko to już można kupić łóżko strych, który będzie przydzielić miejsca na pierwszym poziomie obszaru gry, szkoleniowym lub przebieralni.
Stół Szkolenie powinno być zwarte, ale funkcjonalny – z szufladami do przechowywania małych rzeczy pod zlewem i półki nad nim. Rozwiązanie problemu – narożnik lub stół składany, który jest przymocowany do ściany i odchyla się tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Jeszcze bardziej nietypowe rozwiązanie – stół wykonane z parapetu.

Jakie powinny być ubrania? Zdecydowanie mały, lekki i lakoniczny fasady. Zapisz przestrzeń może rogu obudowy lub szafa wnękowa – wtedy nikt nie stracił centymetr jest na próżno.

Zbudowana szafa wewnątrz małego dziecka

Aby nie przeładowywać wnętrze, zrezygnować stoliku. Lampa może być montowany na ścianie lub do wezgłowia łóżka i inne rzeczy, na potrzeby dziecka, a można przechowywać w kieszeniach, które są dołączone do boku łóżka. Kieszeń w prawym dolnym rogu zdjęcia można kupić w IKEA.

Kieszenie na łóżku
Wystrój, oświetlenie i dekoracja pola gry

Ozdoby w okolicy przedszkola 6 metrów kwadratowych. metrów powinno być trochę. Aby utworzyć komfort i personalizować pokój wystarczy wybrać piękne pościel, poduszki, zasłony, lampy, kilka roślin doniczkowych i akcesoriów, takich jak plakaty.

Przykład 6-metrowy pokój wystrój dziewczynki

Pokój przykład 6-metrowy Decor chłopca